המולטיטסקינג שיווק מפת האתר בוורדפרס, איך עושים את זה?

מפת האתר בוורדפרס, איך עושים את זה?

מה היא מפת האתר ואיך היא יכולה לעזור לך לקדם את האתר שלך? על זה נענה בדיוק עכשיו.
High Code | 08.09.2020 301

מפת האתר יכולה להיות יעילה מאוד בתוך האתר שלך. היא עוזרת לגולשים שלך להתנווט בתוך האתר.  הדרך הכי קלה ליצור מפת האתר היא על ידי התקנת תוסף של וורדפרס שהוא יעשה כבר את כל העבודה שבשבילך נראית מסובכת. 

באמצעות מפת האתר תודה לקדם את האתר מבחינה אורנגית טוב יותר,לאנדקס את הפוסטים ואת המאמרים שלך בצורה הרבה יותר טובה, מפת התר היא אחד הדברים הראשונים שעלית לעשות לאחר יצירת אתר וורדפרס. 

כשלב ראשון בבניית האתר שלך, מומלץ להגדיר מפת האתר כי לאחר מכן לא תצטרך להתעסק בזה כי התוסף יעשה זאת באופן אוטומטי  ויוסיף את זה לרשימה!  כל שעליך לעשות הוא להגיש את מפת האתר שלך למסוף מנהלי האתרים של גוגל, לכלי מנהלי האתרים Bing ולמנועי חיפוש אחרים.

מומלץ בין היתר להשקיע במפת האתר לתמונות, סרטונים וכל מולטימטידה שקיימת אצלך באתר. תזכור שתמונות יכולות להשיג הרבה תנועה אם הן מותאמות להגדרות של גוגל לדוגמא תגיות alt. 

הנה הם שני תוספים מעולה שאיתם תוכלו ליצור מפת האתר- 

1. Yoast- הוא אחד מהתוספים הטובים ביותר לקידום אתרים בוורדפרס. לא רק שהוא מאפשר לך ליצור קידום אורגני בכל פוסט מאמר אלא הוא גם נותן לך אפשרות ליצור מפת האתר בקלות. התוסף הזה הוא מולטיטסקינג. 

2. Google XML Sitemaps- זה הוא תוסף פופולרי, והוא מסייע לפוסטים שלך לקבל אינדקס על ידי מנועי חיפוש כמו גוגל, בינג. תוסף זה תומך בכל מיני פוסטים בוורדפרס, בין אם זה פוסטים כלליים או כל סוג פוסט מותאם אישית. השימוש בתוסף זה פירושו שלא תצטרך להתקין תוסף אחר עבור אף אחד מהפוסטים המיוחדים ש

צרו קשר

הרשמו לניוזלטר ותהנו מהטבות ותוכן איכותי