המולטיטסקינג שיווק איך תוכל להוסיף קופונים לאתר שלך?

איך תוכל להוסיף קופונים לאתר שלך?

תוסף קופונים יגרום ללקוחות שלך להתאהב באתר עוד יותר. תראה כאן איזה תוסף מתאים עבורך!
המולטיטסקינג | 15.09.2020 217

רבים חושבים כי קופונים נועדו לאמהות, סבתות שיש להם כוח קניה גדול. אבל ההפך הוא הנכון כיום קופונים חשובים יותר ויותר עבור כל ארגון קמעונאי על מנת ליצור מכירות ולשמור על לקוחות. קופונים הפכו להיות טרנד, וזה כבר לא עובד כמו פעם, שאנשים הו אוספים עיתונים ועלונים על מנת לגזור את הקופונים ולהגיע לחנות פיזית על מנת לקנות מוצר. כיום, אפשר לאסוף קופונים שווים באופן דיגיטלי. 

תוכלו לראות איך חנויות וירטואליות נכנסות למגרש של קופונים, חנויות וירטואליות של נשים - בגדי ים, ובגדים בכלל - נשים מחפשות קודי קופון על מנת לקבל הנחה ולרכוש את המוצר. תחשבו על זה, רוב האנשים אוהבים משהו ולא  קונים כי זה יקר עבורם, ואם הם מוצאים קופון על X כסף, הם יתלהבו וירצו לרכוש את המוצר, ובואו נודה - כולנו אוהבים הנחות.

לקופונים קיים כוח רב, עכשיו תוכלו גם לספק קופונים לאתר המסחר האלקטרוני המקוון שלכם או לבנות אתר קופונים משלכם, בזכות אחד מהתוספים הקופונים של וורדפרס אלה. כאן נציג עבורכם שלושת תוספים מעולים:

1. Coupon Creator
התוסף הזה עושה בדיוק מה ששמו אומר, אתה יכול פשוט ליצור קופונים משלך. יוצר הקופונים מגיע עם טונות של תכונות המאפשרות התאמה אישית נוספת ובקרה רבה יותר על ההתאמה האישית שלך. עם תכונות כמו: קיצורי דרך, סרגל סינון ומערכת תבניות אתה באמת יכול לשפר את האתר שלך באמצעות תוסף זה. אתה יכול גם ליצור אלמנטים ספציפיים מהקופון שלך כמו להגדיר מסגרת זמן לתאריך תפוגה או ליצור מונה לכל קופון כך שרק מגבלה מסוימת תהיה זמינה. יש גם עורך ויזואלי שמגיע עם התוסף הזה כך שתוכל לעצב את תוכן המונח באתר שלך בקלות מדהימה.

2. Magic WP Coupons – Lite
התוסף הזה מאפשר לכם לעשות קסמים עם האתר שלכם על ידי הפיכתו לאתר קופונים. בעזרת תוסף ה- Magic WP קופון תוכלו לעשות בקלות דברים כמו להגדיר חנויות ולהוסיף את הקופונים עבורם. תוסף זה מייצר קודי קיצור שונים לחנויות וקמעונאים שונים, כך שתוכלו להשתמש בהם כדי לשלב בקלות שוברי הנחה בפוסטים ובדפים שלכם או בכל מקום שתרצו שיופיעו הקופונים.

3. Advanced Coupons
 התוסף הטוב ביותר לקוד השובר של וורדפרס עבור WooCommerce. התלושים הסטנדרטיים ב- WooCommerce מגיעים רק עם סט מוגבל של תכונות, כך שאם אתה רוצה לעשות משהו קצת יותר מתוחכם עם ההצעות שלך כמו עסקת BOGO (קנה אחת, קבל אחת), תצטרך את התוסף הזה.זה משתלב בצורה מעולה  WooCommerce ומציע תכונות כמו כתובות URL של קופונים, קופונים מתוזמנים, החל קופון אוטומטי, קופוני משלוח ועוד. זה קל לשימוש ועוזר לך להגביר את המכירות בחנות המקוונת שלך.

צרו קשר

הרשמו לניוזלטר ותהנו מהטבות ותוכן איכותי