המולטיטסקינג שיווק חברת אחסון מומלצת

חברת אחסון מומלצת

מתלבטים איזו חברה מתאימה עבורכם? במאמר הזה נתייחס לשלוש חברות אחסון מעולות.
המולטיטסקינג | 22.09.2020 218

ברגע שמחליטים לבנות אתר ולאחסן אותו, החיפוש אחר האחסון זו היא משימה שלא תמיד קלה. רגע לפני שאנחנו עושים את הצעד הזה אנחנו צריכים לחשוב לעומק על הדברים השונים שמשיפיעים על ההחלטה שלנו לבחור שרת אחסון. היינו ממליצים לא לזלזל בשלב הזה אלא ממש לחקור שרתי אחסון שונים שמציעים את השירות הזה ולראות האם הם באמת מתאימים עבורכם. עוד דבר שיכול לעזור לכם הוא לשאול שאלות שונות כמו איזה אתר אתם בונים? מי קהל היעד?  האם החברה שאתם בוחרים היא אכן בעלת זמינות גבוהה? כי בסופו של הדבר החברה שאתם בוחרים צריכה לתת לכם מענה ואבטחה, מהירות של האתר ובכלל עזרה במצבים השונים בהם אתם נתקלים שקשורים לאחסון. 

אנחנו היינו שמים דגש על מהירות האתר ועל שירות של שרת אחסון. מהירות האתר מושפעת בעיקר משטח אחסון. אתם צריכים לאחסן את האתר שלכם בשרת שקרוב לקהל היעד שלכם. לדוגמא אם אתה מאחסן את האתר שלך בארה"ב ונותן שירות לקהל ישראלי אז המרחק הזה גורם לאתר שלך להיטען יותר לאט ולכן מה שחשוב שהאתר שלך יהיה מאוחסן במקום בו אתה מספק את השירות עבור הלקוחות שלך!

מבחינת השירות, חשוב ששטח אחסון שאיתו אתם בוחרים לעבוד יספק לכם מענה בעת הצורך, יפתור לכם תקלות שקשורות לשטח אחסון ולא יברח בשעת צרה. כולנו רוצים להרגיש שברגע שקורית תקלה כלשהי יש לנו למי לפנות. אנחנו ממליצים לעבוד עם שלושת החברות הבאות: 

1. Hostiger-שירות לקוחות 24/7,קלה לשימוש. 
2. Vangus- אחסון מקצועי ואיכותי, מחיר זול ביחס למתחרים אמינים.
3. Upress- מערכת מעולה ומתקדמת, התקנה שלה מאוד פשוטה, חווית משתמש יוצאת מן הכלל וכל התקנה היא מאוד קלה. 

צרו קשר

הרשמו לניוזלטר ותהנו מהטבות ותוכן איכותי