המולטיטסקינג שיווק מאון לאון ליין

מאון לאון ליין

החלטתם להעשיר את הידע או לשתף את הקורס שבניתם ? שלושה אתרים מקוונים שאתם חייבים להכיר עוד היום.
המולטיטסקינג | 22.09.2020 287

מאון לאון ליין

בן אדם קם בבוקר ומגלה שהחיים שלו און ליין על מלא. נכון, זה היה פה קודם ולא הקורונה זו שהביאה את הבשורה לנירמול החיים דרך המסכים, אבל אם לפני היתה לנו ברירה לבחור באופציות. היום אין והתקופה אילצה אותנו להפוך למקוונים גם בלי לשאול. קורסים הפכו להיברידים, ראיונות עבודה עברו לזום (יש אפילו שישמחו על זה) חגגנו ימי הולדתחתונות, חגים, ובגדול התאמנו עצמנו לתקופה שנכון לכתיבת מילים אלה עוד בעיצומה.

לא רק גידול סוקולנטים 
מי לא מצא את עצמו לאורך השנה האחרונה נאחז במשהו שיתרום ויעסיק אותו כדי לא להשתגע בזמן שקצב העולם משתנה במהירות לקצה השני. אפשר להסכים שהשינוי העיקרי והמהותי קרה במגרש האון ליין .מי שהשכיל מיהר להרים קורס בתחומו כדי לקדם את עצמו ופועלו ועל הדרך לשלשל עוד כמה שקלים לחשבון הבנק, למה לא. יש שכמובן הבינו שאין זמן מתאים יותר כדי להשלים פערים וללמוד משהו חדש או לחזק את מה שחלש, מה שעד היום לא הספקנו (או דחינו לאין קץ ) וכל זה בעזרת מרחב וירטואלי של ידע בלתי נדלה ואופציות מכל טוב שמחכות לנו.
את השינוי לדרך המקוונת וכמות הביקוש לקורסים שזינקו במאות אחוזים בשנה האחרונה אפשר למצוא משיטוט קצרצר ברשתאינספור קורסים חינמים ביוט יוב, גוגל, אתרים ייעודים מכל הסוגים ובכל הרמות, וכאלה מושקעים יותר במחירים סבירים.

מה שיצריך ממוסדות לשנות את כללי המשחק והמחירים המופקעים יאלצו להישאר מאחור בתקווה יחד עם הנגיף 

און ליין לכולם

חנויות רחוב, קניונים ונותני שירות מכל סוג נעלמו בין רגע מהנוף וחטפו מכה קשה שהצריכה אותם לעשות שיפט ולהמציא עצמם מחדש. לא נהיה אלה שנחרוץ גורל וברור שעולם כמנהגו יחזור מתישהו  ונמשיך לקנות שוב באוף ליין. מה שבטוח מי שכבר דרס את רגלו  בפלטפורמות לקידום באון ליין לא יחזור אחורה. זה נכון בין אם אתם צורכים ידע או חולקים אותו.

הביקוש גדול והקורסים שוטפים אותנו באוקיינוס הרשת, לא תמיד יודעים איפה ללמוד או לאיזה אתר הכי כדאי להעלות את מה שהשקעתם בו ולחשוף לעיני כל.
כדי שלא תסתחררו מכמות האתרים והקורסים המשווקים המוצעים ברחבי המדיה. לא העמסנו יותר מדי וליקטנו שלושה מהמובחרים שכדאי להכיר. עכשיו נשאר רק לבחור מה הכי מתאים והתחיל לנגוס קצת מכל הטוב של האון ליין מציע.
UDEMY  יודאמי  מוכר כאחת פלטפורמות המובילות בשוק כיום ללימודים מקוונים. מאד קלה ונוחה המאפשר למצוא שם כמעט כל קורס שתבחרו,מתאים לכולם. השלב הראשון ליצירת קורס באתר הוא להירשם וליצור פרופיל פרימיום. ההרשמה  קלה וידידותית. האתר באנגלית לא מסובכת. ואם בכל זאת הרגשתם קושי אולי הזמן לקורס באנגלית :)

LinkedIn Learning-  מסתבר שלינקדין הוא לא רק כלי לחיפוש עבודה או יצירת קשרים בעולם ההייטק. לינקדין מתפתחת בצעדי ענק ומקדמת את תחום של הלימודים ומציעה קורסים מקוונים. ניתן להעלות בקלות את הקורס שלכם לפלטפורמה המשגשת . במה שמתאימה לקורסים שעוסקים בעסקים, לדוגמא ניהול פרויקטים, פיתוח אתרים, שיווק דיגיטלי. הפלטפורמה הזאת מעולה לאנשי מקצוע שרוצים לשפר את היכולות שלהם ואת הכישורים שלהם
.Studier  פורטל ללימודים בעברית עם מגוון שיעורים להעשרה,  מורים פרטיים וקורסים. נוח ידידותי עם צוות תמיכה יעיל ומהיר. מוכר יותר לסטודנטים אך לא רק.

העלתם  אתר ובא לכם להשוויץ בו, ספרו לנו עליוJ

צרו קשר

הרשמו לניוזלטר ותהנו מהטבות ותוכן איכותי