המולטיטסקינג Semrush מומלץ או לא?

Semrush מומלץ או לא?

איך אפשר להגיע למקום ראשון בגוגל? והאם הכלי - Semrush יסייע לנו להגיע למטרה הזאת? במאמר הזה נגלה הכל!
המולטיטסקינג | 30.09.2020 190

כמו כל דבר מצליח בחיים ובעסק חייב להיות כתוב ומבוסס על אסטרגיה טובה, שתעזור לנו להגיע ולהשיג את המטרות שלנו. כחלק מהאסטרטגיה קיים סעיף בין החשובים להצלחת העסק הואו מחקר מתחרים. מחקר מתחרים מבחינת מילות מפתח או האשטגים עוזר לנו להבין -במה הם משתמשים? מה מצליח להם ויצליח לי? המתחרים הם אלו שבנישה שלך- במילים אחרות הם אלו שהלקוחות שלך מגיעים אליהם. אז, על ידי מחקר מילות מפתח אנחנו יכולים לגלות מי הם המתחרים האורגניים שלנו, מה הם עושים טוב ומה עושים פחות טוב. 

אז הכלי Semrush נותן לנו את כל הנתונים הרלוונטים לצורך מחקר מילות המפתח, אבל הוא לא הדרך היחידה לבצע זאת. הוא נחשב בין הטובים בשוק אבל ניתן גם להשתמש במחקר מילות מפתח של גוגל או מחקר מילות מפתח של Ubbersuggest שהוא מעולה גם כן. 
אנחנו נתמקד היום בSemrush, אז כמו בכל אתר או אפליקציה יש את האפשרות להשתמש בחלק מן הפיצ'רים ללא תשלום, כמובן הם נתונים שאינם שלמים ונותנים לנו את כל המידע אבל הם נותנים לנו על קצה המזלג, אם אתם בוחרים להשתמש בגרסה החינמתי היינו ממליצים לשלב גם כן עוד אתר למילות מפתח ולראות מה הם מציגים ומה שלא מוצג בSemrush יוצא באתר אחר שבחרתם. 

אז האם כדאי להשתמש ב- Semrush האם הוא שווה את הכסף?
כן, וכן וכן. כמו שציינו למעלה הפלטפורמה הזו היא כלי לקידום אתרים הוא מדויק נוח לעבודה, והוא מספק שפע של מידע על המתחרים שלכם, נותן לכם את כל המידע על מילות מפתח, על הדירוג שלהם ועוד אינספור מידע שימושי עבורכם.

צרו קשר

הרשמו לניוזלטר ותהנו מהטבות ותוכן איכותי