המולטיטסקינג שיווק איך שימוש בסרטונים יכול להקפיץ את העסק שלך בדיגיטל?

איך שימוש בסרטונים יכול להקפיץ את העסק שלך בדיגיטל?

רוצים לדעת איך השימוש בסרטונים יכול לעזור לעסק שלכם? קראו את המאמר הזה !
המולטיטסקינג | 28.10.2021 330

כיום ישנה הסכמה כמעט מלאה שהשימוש בוידיאו גורם לצמיחה של ההכנסות וחשיפת העסק בדיגיטל במהירות שיא. הווידיאו הוא כבר לא רק כלי שיווקי של העסק, אלא הוא הרבה מעבר לזה.
 

בעזרת השימוש בסרטונים תוכלו להסביר ולהציג את המוצרים ואת השירותים שלכם, תוכלו להציג את עצמכם את האמונות שלכם ואת החזון שלכם. אבל לא רק, תוכלו בין היתר למשוך לקוחות חדשים שייחשפו לעסק שלכם. 
 



כמה פעמים נתקלתם פעם אחר פעם בניסיון להסביר על העסק שלכם לאנשים, לקרובים שלכם וללקוחות שלכם. אז למה לומר כל פעם מחדש כאשר אתם פשוט יכולים להגיע לקהל הרחב, לחסוך בעלויות ופשוט להראות להם ולהסביר להם אודות המוצר או השירות שלכם.
 

בעזרת סרטון תדמית, פרומו, אינטרו או איך שתבחרו לקרוא לזה - תוכלו להסביר על עצמכם ועל הערך שאותו אתם מביאים ללקוחות שלכם. 

אם זה לא מספיק, תראו עוד שלושה יתרונות של שימוש בווידיאו:

1. בעזרת סרטונים תוכלו לספק שירות לקוחות- לדוגמא לעשות סרטונים של תקלות, שאלות, בעיות נפוצות בכל תחום! זה לא רק בתחום של מוצר פיזי זה יכול להיות גם שירות אם אתם עורכי דין או מאמני כושר שהלקוח רוצה לרכוש את השירות שלכם באופן אונליין והוא לא ממש יודע מה הוא הולך לקבל ואיך זה הולך להתנהל על ידי סרטן כזה קצר תוכלו ממש להסביר את התהליך של הלקוח עמכם. 
 



2. שימוש בסרטונים יכול לעזור לכם בשיווק דיגיטלי לעסק, ככל שתיצרו יותר סרטונים תשווקו אותם בפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב תקבלו הרבה חשיפה וגוגל יהיה מוצף בתוכן שלכם, איכותי, מעניין וייחודי! 
 

3. אם אתם עסק קטן שיש לו מספר עובדים, סרטונים מסוג כזה יכולים לעזור לכם לגייס עובדים חדשים, חרוצים, בעלי מוטיבציה. מספיק שתראו את הסביבה של העבודה, את המשרד במה אתם עוסקים, את התפקידים שיש לכם בחברה תוכלו למשוך אליכם עוד אנשים לעבוד אתכם!
 

אז איך תוכלו ליצור סרטונים יפים, קצרים וממוקדים? היום ברשת תוכלו למצוא המון אתרים, אפליקציות ובכלל פלטפורמות לעשות זאת. אבל הנה הנה פלטפורמה נוחה ששווה להציץ ולראות מה היא מציעה- Promo.  עם פרומו תוכלו ליצור סרטון של 15 דקות שיציג את העסק שלכם, יסביר מה אתם עושים ולמה דווקא אתם!  

 

צרו קשר

הרשמו לניוזלטר ותהנו מהטבות ותוכן איכותי