המולטיטסקינג ניהול זמן זמן לעצמך- גם הוא חשוב

זמן לעצמך- גם הוא חשוב

רוצה לקבל טיפים שיעזרו לך להקדיש זמן לעצמך? המאמר הזה בדיוק בשבילך.
המולטיטסקינג | 06.08.2020 370

להיות עצמאי זו היא משימה לא קלה בכלל, כולנו יכולים להסכים שאת הלחץ הזה התחלנו דווקא להרגיש בזמן קורונה. ששם הבנו את הקושי של להיות עצמאי ולחשוב על פתרונות יצירתיים על מנת להרוויח כסף בכבוד. 
 

ברגע שכל איום מתקרב אלינו מכל סוג שיכול לפגוע בפרנסה שלנו, בעסק שלנו הדבר הראשון שנעשה הוא לעבוד קשה יותר. התכונה הזו היא מעולה מי שחושב גם בצורה הזאת.הרי כולנו יכולים להגיד שעבודה קשה משתלמת בהחלט! אבל בואו נודה שגם עם כל העבודה הקשה שאותה אנו עושים, אנחנו זקוקים למנוחה. 
 להיות עצמאי הפירוש הוא שכל הזמן אנחנו צריכים לחשוב איך נוכל לגייס עוד לקוחות, איך נוכל להגדיל את העסק שלנו, איך לספק פתרונות יצירתיים ולהקפיץ את העסק למעלה.
 

אפשר באמת להסכים שזה מתיש. ולכן צריך ללמוד לקחת פסק זמן! שיגרום לנו להטעין את הכוחות שלנו מחדש ולחזור בשיא מוטיבציה לעסק שלנו! לא חייב לקחת חופשה ארוכה מדיי, אולי אפילו קצת זמן לעצמך.
 

אז הנה הם שלושה דרכים כיצד ניתן להרוויח קצת זמן לעצמינו. 
 

1. כולנו מפחדים לפספס מייל חשוב, מייל שהמתחרה שלנו יענה לו קודם וכך נפספס את העסקה. תוכל לקחת לעצמך זמן על ידי כך שתעסיק עובד שהמטרה שלו תהיה לענות למיילים ולספק שירות לקוחות, הפעולה הזאת יכולה לעזור לך להיות פחות בלחץ ויהיה לך מישהו שעושה רק את זה. 

2. השתדל בערב לכבות את כל ההתראות. כולנו יכולים להסכים שהתראות זה ממכר. וכל פעם הם מסיחים את דעתנו ממשימה שלנו או מערב פנוי שלנו. דווקא כאן היינו מציעים להפעיל בוט אוטומטי שיענה ללקוחות שלך בזמן שאתה נרגע מיום עמוס. אל תעמיס את עצמך באלף עיסוקים בם בערב ובמענה ללידים וללקוחות השתדל לקחת את כל הפרטים, את כל המידע ובבוקר להתעסק בזה. 
 

3. קח לעצמך יום אחד בשבוע חופש מכל הסושיאל, משימות, מסכים. תן לעצמך את הזמן לרענן את המחשבות שלך. תוכל לצאת למקומות עם טבע, ים, אגמים רק כדי להרגיע את עצמך. 

צרו קשר

הרשמו לניוזלטר ותהנו מהטבות ותוכן איכותי